A TU CIĘ ZASKOCZĘ! – PSYCHOLOGICZNE CIEKAWOSTKI

27747809582_412996351b_o

Jeśli przeczytaliście zakładkę o mnie, to pewnie już wiecie, że studiuję psychologię, która jest moją największą pasja od bardzo długiego czasu. Niesamowicie mnie fascynuje i dlatego też, chciałabym się z Wami podzielić najciekawszymi informacjami, które wynajduje w różnych częściach internetu.  No to zaczynamy, pierwsza porcja ciekawostek psychologicznych właśnie do was leci!

  • Czy wiedzieliście, że dzielenie się swoimi selfie ze znajomymi może przynieść więcej korzyści niż tylko rosnącą ilość lajków?Okazuje się, że w ten sposób możemy stać się bardziej szczęśliwi, pewni siebie a nawet umocnić nasze kontakty społeczne. (KLIK)
  • A może tak spacer w parku?  Badania wykazały, że spędzanie czasu w parku, nawet 30 minut tygodniowo zmniejsza ryzyko wystąpienia depresji oraz wysokiego ciśnienia. (KLIK)
  • Tutaj przeczytacie szereg bardzo ciekawych badań dotyczących potęgi bliskości i dotyku, m.in. związek pocałunków przed pracą z dłuższym życiem i większymi zarobkami(!) (KLIK)
  • Masz zły dzień? Weź kartkę i coś porysuj! (KLIK)
  • Nie wiesz jakie tematy poruszyć na pierwszej randce? Unikaj rozmowy o filmach! Za to podróże są dużo lepszym pomysłem. (KLIK)
  • Na koniec bardzo ciekawy wykład o relacjach, związkach z SWPS (KLIK)

About Monika Grabowska

Hej! Ale super, że jesteś. Ja mam na imię Monika i obecnie mieszkam oraz studiuję psychologię w Krakowie. Lubię podróże, koncerty, festiwale, języki, picie kawy oraz czekoladę w każdej postaci. Nie lubię monotonii i stania w jednym miejscu. Dlaczego Precious Mistakes? Bo wierzę, że wyciąganie czegoś cennego z popełnianych błędów to nie tylko pusty frazes. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na tyle długo, by samemu się przekonać dlaczego.