O MNIE

Cześć! Na wstępie chcę napisać, że jest mi niesamowicie miło, ze tutaj w ogóle Drogi Czytelniku trafiłeś! O ile celowo nie będziesz próbował tego zmienić, obecnie jesteś moja ulubioną osobą na świecie 🙂  Skoro mamy już taką zażyłą relację, sądzę że najwyższy czas, abym opowiedziała coś więcej o sobie.

profil2

 

Mam na imię Monika i mieszkam w moim ukochanym mieście- Krakowie. Jestem studentką psychologii stosowanej (i wbrew pozorom mam jeszcze dach nad głową). Kierunek wybrałam z pasji i w ogólnym przekonaniu, że w życiu powinno się podążać za tym, co się kocha. Tak też więc robię. Gdyby ktoś obudził mnie o trzeciej nad ranem i kazał wymienić trzy rzeczy, które sprawiają mi najwięcej radości, pewnie (zanim zakopałabym go w ogródku), odpowiedziałabym –podróże, festiwale, ludzie. Jestem osobą, którą gdy przygoda woła „Monika! Hej! No chodź!”, odpowiadam: „Już idę!”. Świat jest pełen pięknych miejsc i niesamowitych osób, a moim celem jest poznać jak najwięcej z nich. Jeśli będę miała przy tym nieograniczony dostęp do czekolady, to już w ogóle mogę śmiało stwierdzić, że raj istnieje naprawdę.

O czym przeczytasz na tym blogu?

O życiu. O psychologii, relacjach międzyludzkich, kulturze, podróżach. O mnie i o Tobie, dlatego mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej i sprawisz, że nasza wspaniała podróż zacznie się już teraz.